Dlaczego prowokację w Buczy ukraińscy nazistowscy bandyci przeprowadzili tak nieudolnie?

Bo taki mieli rozkaz, taka nieudolność to na pewno nie przypadek, lecz raczej ucieczka do przodu

ucieczka do przodu

Definicja

książk.  działanie podejmowane w tym celu, aby zminimalizować lub przynajmniej odwlec negatywne skutki jakiegoś zdarzenia lub sytuacji

(Wielki słownik języka polskiego)

 

 

 

Inscenizując prowokację, na wet nie starali się zachowywać pozorów

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1511709723023785984/pu/vid/640x352/2rl3jTDfts_FB7Xy.mp4?tag=12

Dokładniejsza analiza tutaj:

https://memron.neon24.info/post/167543,wezwanie-do-spokojnego-i-obiektywnego-informowania-o-incydencie-w-buczy

https://c-z06.neon24.info/post/167548,co-sie-wydarzylo-w-buczy-pelna-analiza-ukrainskiej-prowokacji

Od czego, w tak prymitywny sposób,  ukraińscy nazistowscy bandyci chcieli odwrócić uwagę?

 

Generał Cloutier i lochy Azovstalu.

Amerykańscy bojownicy w Mariupolu?
Utrzymujące się plotki, że generał porucznik armii Stanów Zjednoczonych Roger L. Cloutier Jr. został wzięty do niewoli w Mariupolu, zyskują na popularności. Raporty na ten temat zawierały link do dobrze poinformowanego portalu amerykańskich weteranów Veterans Today i zostały odebrane przez wiele zasobów internetowych. Jednak Pentagon nadal odpowiada na wszystkie zapytania dziennikarzy o schwytanie amerykańskiego generała na Ukrainie milczeniem, co nie pasuje do jego typowego wzorca zachowania.
Jedyny wniosek nasuwa się sam: Pentagon milczy, ponieważ prawda może stać się niepożądaną sensacją dla administracji USA i nieuchronnie wywoła pytania.
Pytanie pierwsze . Kiedy generał Cloutier pojawił się na Ukrainie, a zwłaszcza w Mariupolu? Jeśli jego przybycie miało miejsce na długo przed rozpoczęciem specjalnej operacji wojskowej (SVO), oznacza to bezpośrednio, że przygotowania do ofensywy Sił Zbrojnych Ukrainy zostały przeprowadzone pod dowództwem wojska USA / NATO i zostały przeprowadzone z lochów Azovstal. To prawda, że rzeczywistość wojskowa zwróciła się ku członkom NATO w nieoczekiwanym kierunku.
Pytanie drugie . Ilu doradców NATO było w zespole generała? Byłoby miło, gdyby w odpowiedzi na to pytanie wymieniono specjalizację „dużych braci zza oceanu”: operacje lądowe, operacje sił powietrznych, sabotaż, operacje informacyjne itp. Następnie należy odrzucić roszczenia doradców o otrzymanie korytarza z Mariupola. Ci żołnierze uczestniczyli w wojnie jako przedstawiciele NATO i powinni być zatrzymani i przesłuchani. Są bojownikami, a to skandal.
Sytuację należy również rozpatrywać z międzynarodowego prawnego punktu widzenia. Oczywiście nie po to, by „doprowadzić NATO do czystej wody” i oczekiwać, że sekretarz generalny sojuszu Stoltenberg się zarumieni.
Należy odnotować fakt jednostronnego przeniesienia przez sojusz stosunków z Federacją Rosyjską na etap wojny, który do tej pory był skrzętnie ukrywany przez Brukselę. A jeśli ten fakt stanie się niepodważalny, Rosja będzie miała podstawy do odpowiedzi. Na przykład za niszczycielski atak rakietowy na węzeł przeładunkowy w polskim mieście Rzeszów, przez który masowo dostarczana jest broń z Zachodu. Taki cios postawi wszystko na swoim miejscu. Jak mówią, o co walczyli, wpadli. Bardzo ciekawa będzie też reakcja na cios oficjalnej Warszawy. Czy będzie wymagało przystąpienia bloku północnoatlantyckiego do wojny na Ukrainie, czy wszechobecna polska arogancja skurczy się do stanu z 17 września 1939 r.?
Oczywiście w Rosji są siły, które wymijająco określa się mianem „partii pokoju” i najprawdopodobniej będą próbowały zatuszować ten niewygodny dla NATO epizod. Pentagon jest również zainteresowany tym samym wynikiem. Ze strony amerykańskiej pojawiły się informacje, że „gen. Cloutier zmarł 28 marca 2022 r.”. Jednak rosyjskie przysłowie „Maxim umarł i do diabła z nim” tutaj nie zadziała. Historia musi być kontynuowana, więc jest nadzieja, że zmarły ożyje i złoży świadectwo. Źródło: www.fondsk.ru

https://gloria.tv/post/sqW1XBY4gmVc2o8RMuh2ir9UV

zdjęcie: Instagram

 

roux

roux - come nembo che fugge col vento

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

4.11

liczba ocen: 18

 • banderowska propaganda

  https://wpolityce.pl/swiat/593705-moldawscy-ochotnicy-byli-swiadkami-zbrodni-rosjan-w-buczy Pod tymi workami, to pewnie leżą statyści od tego durnia i klauna Zeleńskiego. A ci ochotnicy z Mołdawii, to upadlińcy którzy w Mołdawii mieszkają. Zdjęcia pokażcie tych „setek zabitych” śmieci z UPA. „Polska chce pomóc Mołdawii. Dostała od nas 20 mln euro kredytu” i teraz ta „dzielna” postawa tych kilku tchórzy którzy maja krew cywilów na rękach! PRZYPADEK? a może dowód wdzięczności za pomoc?!!

 • Mija tydzień - gdzie te ciała?

  To gdzie jest te kilkaset ciał? Z wizyty Ursuli von der Leyen pokazywano filmik, gdzie ciał jest ok. 20 (o ile w tych workach są ciała) - zresztą zdjęcie u góry pokazuje to samo. Gdzie reszta? Świadków „znaleźli” czyli ciężko przekonać do nowej Srebrenicy.

  • Mija tydzień - gdzie te ciała?#kula Lis 70

   powinni je tam zostawic albo wybudowac mauzoleum lenina i je wystawic do ogladu , po za tym ruskie tam nikogo nie zabili itd wszystko prowokacja nazistów

 • Przygnębiające zdjęcia!

  Antonov An-225 całkowicie zniszczony, jest nie do naprawienia. Symbolicznie uruchomiono silnik samolotu

  https://wpolityce.pl/swiat/593685-przygnebiajace-zdjecia-antonov-an-225-calkowicie-zniszczony
  To ten co przywoził maseczki!!! - słuszną karę poniósł za dopomaganie w oszustwie covidowym. Nawet martwa natura musi ponieść karę za zniewalanie społeczeństwa. Niedzielski i spółka - a co Was czeka??

  Taki on ukraiński jak te Ople w Polsce składane są polskie! Jak by ten Antonow miał oryginalne oznaczenia to już widzę nagłówki artykułów jakie to wielkie zwycięstwo Ukrainy bo zniszczyła radziecką legendę wszyscy chyba zapomnieli, że tak naprawdę to nie był ukraiński samolot tylko pozostałość po związku radzieckim ten samolot był przeznaczony do transportu radzieckiego wahadłowca Buran po upadku związku radzieckiego zaniechano ten projekt a samolot stał się bez użyteczny i został na terytorium Ukrainy nawet sami Ukraińcy nie mieli pomysłu na jego pełne wykorzystanie bo był bardzo nie ekonomiczny i nie mógł lądować na wszystkich lotniskach.

 • 5+++++!

  I pozdrawiam.

 • Podobno „dzieło” uchodźców z Ukrainy w Niemczech;

  https://t.me/politwera/56881

 • Nieudolne jak i propaganda jest nieudolna.

  Ja bym nie posądzał fachowców od mokrej roboty o jakieś wybitne zdolności intelektualne. A nawet jak dać do takiej akcji człowieka co ma łeb na karku, to bardzo prawdopodobne, że mu nogi zmiękną i nie będzie myślał trzeźwo.
  Poza tym nie ma potrzeby się starać, miliony Europejczyków i tak w to uwierzy.

  Na którymś kanale YT pojawiło się miesiąc temu zdjęcie przedstawiające trupy rosyjskich żołnierzy zakopywanych w dole przez Ukraińców. Ktoś tam trzeźwo zauważył w komentach, że jeden z nich był przed śmiercią opatrywany i miał związane nogi. Kto wiąże nogi trupowi? Znaczy, że to była egzekucja jeńców. Można jeszcze było zauważyć, że wszystkie ciała nie miały ran z przodu, a krew przesiąkała tylko z tyłu.

  Sami publikują materiały na siebie. Moim zdaniem to jest postępowanie takie jak w Syrii, komuś zależy na eskalacji konfliktu, nie zaś minimalizacji ofiar. Po coś tam są zachodni doradcy, no nie?

 • @Roux

  W Azowstalu sytuacja się komplikuje , jest tam siedem kondygnacji podziemnych zakończonych bunkrem-biolaboratorium . Sztab sił Nato i naukowcy z laboratorium zostali tam zablokowani. Jedynym bezpiecznym wyjściem może być użycie bomby termobarycznej jeżeli chcą zachować ten teren jako nie skażony . Podobno jest to podziemny kompleks po którym się nie chodzi pieszo tylko jeżdzi kolejką . Salute .

  • @Roux#Repsol

   JKM 1 - poplecznicy ukronazi bandytów 0;
   szach - mat,

   Janusz Korwin-Mikke
   @JkmMikke
   · 21 g.
   Na razie poprosiłem Ukraińców o przesłanie listy ludzi pomordowanych w Buczy i okolicach - z adresami. Poprosiłem też "rząd" o wysłanie do Buczy międzynarodowej komisji, która by zbadała sprawę.
   Niemcy coś takiego zrobili w Katyniu - ale im nie uwierzono. A Mackiewicza potępiono

   • @Roux#Repsol#roux

    Cytat „Węgry wezwały do ​​międzynarodowego śledztwa w sprawie zabójstw cywilów w Buczy”;

    https://www.kommersant.ru/doc/5304124

    A „żoliborski gnom” obrażony na Orbana, że ten prowadzi politykę prowęgierską, a nie proukraińską jak (nie)rząd warszawski…

    https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1151291%2Cwegry-rzecznik-orbana-premier-potepia-masowe-zabojstwa-w-buczy.html

   • @Roux#Repsol#roux

    Francuski dziennikarz Régis Le Sommier, który kilka dni temu wrócił z UPAiny, gdzie pojechał z trzema Francuzami chcącymi walczyć w służbie UPAdliny, mówił, że tym zajmują się wyłącznie Amerykanie! Ponieważ kiedy Régis towarzyszył trójce francuskich najemców, przyszedł do nich z kontraktami amerykański żołnierz, który ich uprzedził, że podpisany kontrakt obowiązuje do końca wojny… i tu rządzą Amerykanie, a UPAincy nic do tego nie mają! Régis Le Sommier jest bardzo rzadkim przykładem dziennikarza, którego bardzo rzadko zapraszają do francuskiej telewizji. W video opowiada, że miał wrażenie jakby całą wojną kierował amerykański Pentagon! Można powiedzieć, że na UPAdlinie toczy się wojna między Rosją, a USA! Komik jest jedynie potrzebny do występów w telewizjach państw NATO, albo do opowiadania bredni wizytującym UPAinę, europejskim baranom jak Borrell, von der Leyen…


    https://reseauinternational.net/regis-le-sommier-de-retour-dukraine-les-americains-sont-a-la-manoeuvre-en-ukraine/

 • Dlaczego Anders jest bohaterem dla solidaruchów.

  "
  Sała gierojam Polin

  Tylko dzięki Andersowi ukraińscy mordercy, którzy brali wcześniej udział w ludobójstwie Polaków na Wołyniu i krwawym tłumieniu Powstania Warszawskiego, nie zostali po wojnie deportowani do Związku Radzieckiego i mogli spokojnie mieszkać i żyć na Zachodzie.

  Dzięki temu później rozkwitł nacjonalizm ukraiński w Kanadzie, skąd rekrutują się obecni pogrobowcy UPA. Mało tego, 20 lat po wojnie generał Anders nadał dowódcy ukraińskich SS-manów polski order Virtuti Militari. To się po prostu nie mieści w głowie!

  Trzecia, tajna i przemilczana lista Andersa, to 8 tysięcy Ukraińców uratowanych przed zemstą Stalina. Z tego 176 Ukraińców zostało wcielonych w szeregi 2. Korpusu Wojska Polskiego.
  Niemożliwe?
  A jednak!

  A było tak…

  https://marucha.wordpress.com/2022/04/06/trzecia-lista-andersa-jak-polski-general-ukrainskich-ss-manow-ratowal/

  Anders z agentem GB Berią „ratowali” chazarów celem budowy diabelskiego izraela.
  Śmieszy te ich „nazewnictwo” używane przez polsko-języcznych narodowych i chazarskich debili.

  Polubione przez 1 osoba

  kfakfa , 9 kwietnia 2022 at 16:18
  "

  • Dlaczego Anders jest bohaterem dla solidaruchów.#Oscar

   Dzięki za link

   Pzdr

   • Dlaczego Anders jest bohaterem dla solidaruchów.#Oscar#roux

    Próbowano w Marioupolu przerwać blokadę morską . Salute .

 • ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  ¤¤¤¤¤¤

  Ukraińska Toczka-U, zabiła 52 mieszkańców Kramatorska.

  UPApadalcy robiąc histeryczną wrzawę o ataku rakietowym na Kramatorsk, sami się zdradzili i banda zełeńskiego popełniła błąd – udostępniła zagranicznym mediom wrak rakiety, na której widnieje jej numer seryjny, należący do 13. brygady rakietowej Sił Zbrojnych Ukrainy.

  To ponownie potwierdza, że ​​aby zmusić Europę do nałożenia ostrzejszych sankcji i zdobycia ciężkiej broni, kryminalny zbrodniczy reżim kijowski jest gotowy na wszystko
  i jest winny masowego ludobójstwa.

  • ¤ ¤ ¤ ¤ ¤#Monaco

   /banda zełeńskiego popełniła błąd/
   niestety, nikt w "wolnym świecie" (chyba wolnym od elementarnej przyzwoitości) się tym błędem nie przejmuje, dotyczy to zwłaszcza Polskiego Radia (z innymi ścierwomediami nie mam nic do czynienia, w samochodzie nie zawszę zdążę wyłączyć wiadomości)
   Robią wszystko, żeby odwrócić uwagę od tego jankeskiego generała.
   Swoją drogą, jeśli Rosjanie tego generała jeszcze nie schwytali, to nazistom pozostaje chyba tylko rozpuścić go w kwasie solnym
   Pozdrawiam
   PS
   Ukronazistowskiej rakiecie z ładunkiem kasetowym na dworcu w Kramatorsku należy się osobna notka - jutro jak dobrze pójdzie

   • ¤ ¤ ¤ ¤ ¤#Monaco#roux

    Proszę o jak najszerzej rozpowszechnianie tych informacji – ważne, aby zarówno tutaj, jak i za granicą znali prawdę. Obywatelka USA Ludmiła Lwowna Sachno (78 lat), która przypadkiem spędziła ten miesiąc w Mariupolu, zeznaje, jak ukraińskie wojsko strzelało do domów cywilów.– Wyraźnie widzieliśmy, jak Ukraińcy strzelali do naszego domu.

    https://t.me/maximgrigoryev/1025

   • ¤ ¤ ¤ ¤ ¤#Monaco#roux

    Polecam banderofilom w tym 'Z'awiszy z filmami i komentarzami!
    Banderowcy zaniemówili, a ja nadal niecierpliwie czekam na ich kolejne bajki o nieustających zwycięstwach, chwale i domniemanej potędze ich kraju.


    https://adnovumteam.wordpress.com/2022/04/11/wojna-juz-nie-domowa-na-ukrainie-10-04-2022r-2483-dzien-od-nowego-rozejmu-pelnowymiarowa-operacja-zbrojna-usz-wobec-republik-w-donbasie-zakonczona-interwencja-wojsk-fr-dzien-52-2/

   • ¤ ¤ ¤ ¤ ¤#Monaco#roux

    Jeńcy ukraińscy z okolic Rubieżnego (ŁRL) cytat „Mieliśmy rozkaz strzelania do każdej poruszającej się osoby, bez względu na to, czy było to cywil, czy nie…Funkcjonariusze Gwardii Narodowej Ukrainy, którzy poddali się, opowiadali, jak dowództwo zarządziło egzekucję cywilów w Rubiżnem…„W pewnym momencie przywieziono tam ludzi, były kobiety i mężczyźni… Ludzie, których przywieziono, byli z białymi opaskami [na ramionach], byli mieszkańcami Rubiżnego. Postawili wszystkich przed nami, kazano nam ich wszystkich rozstrzelać”;
    https://t.me/Ukr_G_M/2145

    Ps. Te białe opaski to pewno żeby później tłumaczyć ze byli to „rosyjscy dywersanci”…

 • a dlaczego nikt nie pisze ze,...

  "kitajcy"od kilku lat jada do Rosji?...

  ....ponoc chazar putinopodobny im pozwolil!...
  Ujgury zniknely a na Syberii mozna karczowac i robic gulagi - skolko godno!
  ...tysiace hektarow wycietej tajgi i....wiele innego syfu!

  • a dlaczego nikt nie pisze ze,...#kai555

   Witam
   Może Szanowny napisze?
   Przeczytam z zainteresowaniem.
   Pozdrawiam

 • Komentarz w Telegrama, moim zdaniem, bardzo trafny:

  Od samego początku konfliktu zbrojnego na Ukrainie popierałem cele operacji. Ale od tamtego czasu wiele się zmieniło. Już ich nie popieram. Raguli przekonał mnie, że taki kraj jak Ukraina po prostu nie powinien istnieć. Przyjrzałem się wystarczająco, jak się zachowują, co mówią i jak mówią. Obecne cele w ogóle nie pomogą rozwiązać problemu. Dzisiejsza ukraińskość to diagnoza. A leczenie jest niemożliwe bez wyeliminowania tego, co karmi tę chorobę. Daliśmy im możliwość stania się odrębnym niepodległym krajem, oni z powodzeniem tę szansę zjebali. Nie wystarczy wypalać tych śmieci – będą tylko śmierdzieć. To musi zostać całkowicie wyeliminowane. Nigdy więcej Ukraińców. Państwo jest zezłomowane, ludność na psychoterapię i reedukację. Nigdy wcześniej nie było takiego podmiotu państwowego jak Ukraina (teraz jest jasne dlaczego) i w przyszłości też nie będzie potrzebny. Raguli dowiódł słuszności tego stwierdzenia na tyle przekonująco, że nie ma już ani jednego argumentu przemawiającego za celowością istnienia państwowości w jakiejkolwiek formie na tym terytorium. Powinna tam być Rosja, a wszyscy, którzy się z tym nie zgadzają, mogą wybrać życie na dowolnym innym wysypisku śmieci na świecie. Najlepiej z dala od naszych granic.

  https://t.me/archivarius_dz/9442

 • Banda „prezydenta świata”

  zaprasza do opuszczenia Ukrainy wszystkich, którzy „nie są gotowi do walki do 2035 roku”. Amerykańskie marionetki niespecjalnie ukrywają, że głównym celem jest „wojna do ostatniego Ukraińca”.

  https://t.me/boris_rozhin/41468

 • Odnośnie słowackiego S-300.

  W niedzielę 10 kwietnia wysokoprecyzyjne pociski morskie Calibre na południowych obrzeżach miasta Dniepropietrowsk zniszczyły sprzęt dywizji rakiet przeciwlotniczych S-300, który został dostarczony reżimowi kijowskiemu jednym z krajów europejskich, ukryty w hangarze. Trafione zostały cztery wyrzutnie S-300 i do 25 osób personelu ukraińskich sił zbrojnych.

  https://t.me/boris_rozhin/41459

 • Dziwne wideo z okolic Charkowa.

  https://t.me/Ukr_G_M/2143


  Podobno grupa żołnierzy Sił Zbrojnych Ukrainy po prostu stoi na drodze, gdy podjeżdża do nich rosyjski czołg i niszczy wszystkich odłamkami pocisku odłamkowo-burzącego.
  video

  Podobno dopełnienie historii z czołgiem. UWAGA! Zdjęcia 18+

  https://t.me/voenacher/14860

  Tu jeszcze w temacie, Rosjanie mówią ze podczas walk o miejscowość Topolskie w obwodzie charkowskim, „ukrowojaki” uciekły porzucając sprzęt wojskowy w tym czołgi z pełnym wyposażeniem….
  https://iz.ru/1318627/2022-04-11/minoborony-rf-pokazalo-kadry-osvobozhdeniia-sela-topolskoe

  …wystarczy tylko je obsadzić i podjechać do niczego nie spodziewających „ukrowojaków” by zrobić im „niemiłą niespodziankę”… Nic w tym dziwnego, możliwe, że był to ukraiński czołg który już został „przewerbowany” na służbę w siłach FR, dlatego też „ukrowojaki” myślały, że to „wzmocnienia” przyjechały i wyszły mu na powitanie…
  Ps. Niezła tam masakra musiała być…